Cайт радiоаматорiв мiста Нiжина, одного з найдавнiших мiст України. Цей сайт присвячений нашим друзям, котрi не мислять себе без Радiо, без мандрiв по свiту разом iз радiохвилями, без радiосхем, антен, без спiлкування з однодумцями. Цей сайт розповiсть про нас, нашi захоплення, радiоекспедицiї, нашi аматорськi конструкцiї, досягнення i таке iнше. Ми впевненi, що будь-якому дружньому колективу радiоаматорiв є що розповiсти про себе i своє хоббi.
UKR ENG
Про нас --> ur5rqq
Мы:UR1RRUS1REOUS5RCXUR5RDXUS1RCHUR5RPRUS7RRUS1ROUR5RTUR5RJUUS7RKUR5RPZUS-R-73UR5RQQUR5RQPUR5RQT UR5RGS

UR5RQQ, Зыза Анатолий Григорьевич

С 1965 года служил в армии, что не позволяло мне серьезно заняться радиолюбительством. И только сейчас я полностью могу посвятить свое свободное время любимому хобби. Увлекаюсь работой в эфире, общением с друзьями-радиолюбителями, конструированием антенн.


SK 27.11.1946 - 05.04.2020

У 73 роки перестав виходити в ефір UR5RQQ - Зиза Анатолій Григорович. Практично все своє життя він віддав служінню у Збройних силах і лише в останні роки, на пенсії, зміг здійснити свою давню мрію, стати радіоаматором. Це захоплення, зокрема, допомагало йому долати складні проблеми із здоров'ям.

Разом із всіма, хто знав Анатолія Григоровича і зустрічався з ним у ефірі, Ніжинські радіоаматори сумують, що тепер з нами немає нашого старшого друга. Нас на одного стало менше... Вічного польоту йому у ефірі. Завжди будуть пам'ятати Анатолія Григоровича - UR5RQQ: UR5RQP, UR1RR, UR5RDX, US5RCX, UR5RT, US1RCH, US5RCW, US1REO, UR5RJU, US7RK, US7RR, UR5RGS.

Голос UR5RQQ в эфірі. Момент зв'язку з RZ4PXO.